W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Kategori | Nyheter

BU-leir på Vegartun.

BU-leir

I sommer vil Ung baptist arrangere både familieleir og ungdomsleir (BU-leieren). Det legges opp til godt smittevern og trygg gjennomføring.

Familieleiren ble avsluttet onsdag 7. juli. Barne- og familiepastor Birgit Andersen sier at Det er godt å være i gang igjen med kristent fellesskap, med lave skuldre for hele familien!

Så er det kjempegøy å fortelle at det i år blir BU-leir. Ung baptist sin sommerleir 2021 arrangeres fra 1.- 6. august på Vegårtun leirsted. Her kan man delta fra man skal begynne i 8. klasse og oppover. Det er Elisabeth Bækkelie som er leirsjef i år og Bente Sandtorp er leirprest.

Det blir som forventet litt annerledes leir, med kohorter og tak på max 150 deltakere, men det garanteres for god leir -stemning med aktiviteter, leirbål, morosamlinger, samlinger med Jesus i fokus. mm. Ulike pris -klasser ligger på Ungbaptist sin hjemme -side og siste frist for på -melding er en uke før leiren, den 25. juli.

Håper du som er ungdom vil være med på en bra leir!

Caleb Kasper (mobil: 459 13 329) er hoved -ansvarlig fra vår kirke. Kontakt han hvis du vil ha mere informasjon eller når du skal melde deg på. Dette pleier å være sommerens høydepunkt for ungdom. Vår nye pastor fra 1. august Agnar Sæli vil ha sin første arbeidsuke på barne- og ungdomsleiren.

Kommer du ...

aug
1
søn
18:00 Sommersøndag i kirken.
Sommersøndag i kirken.
aug 1 kl. 18:00
Ragnhild Aasheim og Stian Taranger inviterer. Magne Hultgren taler.

Gi en gave: Vipps til 10933

Luksefjellstua

Luksefjellstua

Leie menighetens hytte i Luksefjell !

Bibelen

Eldre artikler