W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Kategori | Nyheter

Sang jula inn

Stemningsfullt når korene i Skien baptistkirke deltok på Syng julen inn .

I år som tidligere år hadde sjefsenglene Birgit Andersen og Heidi Trainer Flatebø fått med seg mange yngre engler til å bidra med storslått engledans. Det skaper utvilsomt god stemning under samlingen.

Pastor Vidar Bergsland holdt andakt om å være på riktig vei med utgangspunkt i brevet til menigheten i Filippi 2:6-7. Han var i Guds skikkelse og så det ikke som et rov å være Gud lik,  men ga avkall på sitt eget, tok på seg tjenerskikkelse og ble mennesker lik.

Kommer du ...

aug
1
søn
18:00 Sommersøndag i kirken.
Sommersøndag i kirken.
aug 1 kl. 18:00
Ragnhild Aasheim og Stian Taranger inviterer. Magne Hultgren taler.

Gi en gave: Vipps til 10933

Luksefjellstua

Luksefjellstua

Leie menighetens hytte i Luksefjell !

Bibelen

Eldre artikler