W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Kategori | Nyheter

Sang jula inn

Stemningsfullt når korene i Skien baptistkirke deltok på Syng julen inn .

I år som tidligere år hadde sjefsenglene Birgit Andersen og Heidi Trainer Flatebø fått med seg mange yngre engler til å bidra med storslått engledans. Det skaper utvilsomt god stemning under samlingen.

Pastor Vidar Bergsland holdt andakt om å være på riktig vei med utgangspunkt i brevet til menigheten i Filippi 2:6-7. Han var i Guds skikkelse og så det ikke som et rov å være Gud lik,  men ga avkall på sitt eget, tok på seg tjenerskikkelse og ble mennesker lik.

Kommer du ...

jul
19
søn
18:00 Sommersøndag
Sommersøndag
jul 19 kl. 18:00
Sommersøndagen blir arrangert i henhold gjeldende smittevernsregler. Samlingen blir i kirkesalen uten bevertning. Trond Hjort er ansvarlig kontaktperson. Mobil 958 35 554.

Gi en gave: Vipps til 10933

Luksefjellstua

Luksefjellstua

Leie menighetens hytte i Luksefjell !

Bibelen

Arkivet

Dersom du bruker denne siden, så lagrer vi info om bruken din for å gi deg bedre innhold. mer informasjon

Vi lagrer bruker-informasjon for å kunne gi deg det beste innholdet og sikkerhet. Dersom du fortsetter å bruke sidene uten å godta dette, så er du herved klar over at du kan gå glipp av deler av innhold og funksjoner.

Lukk