W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Kategori | Nyheter

Nye medlemmer ønsket velkommen

Under søndagens gudstjeneste var det nok en gang tid for å ønske nye medlemmer velkommen til menigheten. Denne dagen gledet vi oss over at familien Hpauroi ønsker å være en del av fellesskapet. I tillegg ble minstemann i familien Jonathan barnevelsignet.

En burmesisk sanggruppe fra Bø og Drangedal inspirerte med sang på sitt morsmål.

Pastor Vidar Bergsland talte om gjøre Jesus synlig i livet og fokuserte blant annet på dåpen slik den beskrives i 1. Peters brev 3:21 Dåpen er ikke å vaske kroppen ren for skitt, men en bønn til Gud om en god samvittighet, i kraft av Jesu Kristi oppstandelse.

Skien baptistkirke ønsker velkommen til dåp om to uker.

Kommer du ...

Gi en gave: Vipps til 10933

Luksefjellstua

Luksefjellstua

Leie menighetens hytte i Luksefjell !

Bibelen

Arkivet